Par mums

​Vai ikdienā sastopaties ar domstarpībām ģimenē pie brokastu galda, viedokļu sadursmēm ar komandas biedriem un konfliktiem ar kolēģiem? Integrētā mediācija ir domāšanas veids, kas palīdz katrā no šīm situācijām efektīvi, draudzīgi un konstruktīvi nonāk pie risinājuma, kuru visas puses atzīst par ieguvumu un to labprātīgi pilda.

Biedrība „Integrētā mediācija Latvijā”’ organizē seminārus. Šobrīd biedrība piedāvā 3 līmeņu jeb trīs zvaigžņu apmācības ciklus, organizē lomu spēles un supervīzijas, mediācijas procesa paraugdemonstrējumus, kā arī dod iespēju piedalīties starptautiskos mediācijas pasākumos.

Mūsu biedrība ir starptautiskas integrētās mediācijas kustības dalībniece, kurā ir pārstāvji no 11 valstīm. Tādēļ mums ir iespēja piedāvāt Vācijas speciālistu vadītus seminārus angļu valodā (ar tulkojumu latviski), kā arī dot Jums iespēju piedalīties ar mediāciju saistītos pasākumos ārvalstīs.

Biedrībā jau labu laiku piedāvā seminārus metodiski strukturētos apmācību semināru ciklos „Pirmās zvaigznes mediators” un „Otrās zvaigznes mediators”. 2015.gadā Latvijā uzsākām trešās zvaigznes semināru ciklu „Triki mediācijā”. Katrā no šiem cikliem piedāvājam četrus seminārus (moduļus), katru moduli trīs dienu garumā. Trešās zvaigznes jeb Triku semināru cikls ir paredzēts kā tālākapmācības cikls, līdz ar to šo ciklu var dēvēt par atvērto, mūžīgās attīstības ciklu. Semināru teorētiskais kurss tiek pasniegts interaktīvi, piemēram, pēc dalībnieku lūguma ir iespējams novērot pieredzējuša mediatora veiktas mediācijas paraugdemonstrējumu, pēc katras mediācijas fāzes kopīgi analizējot mediatora izvēlētās tehnikas un taktiku, to ietekmi uz mediācijas procesu un mediācijas pušu sajūtām un uzvedību.

Uzzini informāciju par aktuālajiem pasākumiem

Organizējam seminārus, lomu spēles, supervīzijas, mediācijas procesa paraugdemonstrējumus u.c. pasākumus.

Darba laiks

Pr.-Pk. 08.00-20.00

Adrese

Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Puķulejas iela 6, LV-2127

E-pasts

info@integretamediacija.lv

Tālrunis

22003100 (saziņai lūgums pamatā izmantot whatsapp)

BIEDRĪBA
"INTEGRĒTĀ MEDIĀCIJA LATVIJĀ"

Par mums

Organizējam dažādus seminārus un pasākumus ar mērķi gan izglītot topošos un esošos mediatorus, gan informēt sabiedrību, veicināt mediācijas pieejas integrēšanu dažādās dzīves situācijas.

Kļūsti par biedru

Kļūsti par biedru, aizpildot anketu